MOJE WYNIKI

Results – english version

2022

Wyścigi kolarskie
  • 2 – Mistrzostwa Polski Masters w Kolarstwie Szosowym
  • 1 w kat. – Majka Gran Fondo, UCI Gran Fondo Worldseries
  • 1 i 2 w kat. – Via Dolny Śląsk, Ślężański Mnich, Sobótka
  • 1 w kat. – Beskidzki Klasyk
  • 1 w kat. – MOLO Osiek Race
Biegi górskie
  • 2 – Bieg Marduły, Mistrzostwa Polski Skyrunning
  • 1 – 2xBabia Góra SkyRace
Narciarstwo wysokogórskie
  • 2 – Vertical Race Skrzyczne, Puchar Polski w Narciarstwie Wysokogórskim

2021

  • 1 – Uphill MTB Stożek – jazda indywidualna na czas
  • 3 – Via Dolny Śląsk – Runda Spadających Liści
  • 1 – Mistrzostwa Polski Zawodów Prawniczych
  • 3 – Redbull Szybka Tura – zawody wirtualne

2020

Narciarstwo wysokogórskie
  • 1 – Memoriał Jana Strzeleckiego, Puchar Polski w Narciarstwie Wysokogórskim, Zakopane (w parze z Iwoną Januszyk)
  • 2 – Vertical Race Skrzyczne, Puchar Polski w Narciarstwie Wysokogórskim
  • 2 – XV Polar Sport Skitour im. Basi German, Zawoja
  • 2 – Puchar Polski w Narciarstwie Wysokogórskim
Wyścigi kolarskie
  • 2 Wicemistrzostwo Polski – Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym Masters, Osiek
  • 1 – Tatra Road Race, dystans HARD (Strava)
  • 6 i 1 w kat. – 3-etapowy wyścig Nowy Targ Road Challenge
  • 2 – Szosowy Klasyk ITT Okraj Uphillrace
  • Jazda indywidualna na czas wokół Tatr – 200 km i 2700 m – czas 7:00:15 (Strava)

2018

  • 2 – Tenerife Bluetrail 20 km (relacja)
  • 1 – Aladağlar Sky Trail (rekord trasy, Strava)

2017

  • 12 – Royal Ultra SkyMarathon Gran Paradiso, PŚ Skyrunning Extreme (relacja)
  • 14 – Tromso Skyrace, Puchar Świata Skyrunning Extreme (relacja)
  • 4 – Memoriał Józefa Psotki, Tatry Wosokie, Słowacja (relacja)

2016

  • Orla Perć – kobiecy rekord przejścia – 01:37:51 (relacja i film)
  • 1 – Vertical Grand Tour, Tatry Wysokie, Słowacja (relacja)
  • 1 – Icebug Winter Trail (relacja)
  • 2 – Tymbarskie Pagórki 15 km
  • 5 – Bieg Marduły, MP Skyrunning, 32 km +2100/-2100 (relacja)
  • 1 – Sky & Clouds Run, Tatry Wysokie, Słowacja, 34 km +2100/-2100 (relacja)
  • 3 – Maraton Karkonoski, 46 km +2150/-2150
  • 10 – Trofeo Kima Puchar Świata Skyrunning Extreme, 52 km +4200/-4200 m (relacja)
  • 1 – Perły Małopolski, Kościelisko, 21 km +750/-750 (relacja)

2015

  • 4 – Maraton Transgrancanaria
  • 4 – Maraton Wielka Prehyba, Mistrzostwa Polski
  • 2 – Bieg Ultra Granią Tatr (relacja)
  • 1 – Bieg 7 Dolin, 64 km (relacja)
  • 2 – Półmaraton Limanowa Forrest (relacja)
  • 3 – Brestova Vertical
  • 1 – Icebug Summer Trail (relacja)
  • 1 – Mistrzostwa Polski w Zbieganiu Górskim
  • 4 – Zakopiański Bieg Niepodległości 10 km

2014

  • Vice Mistrzostwo Polski w maratonie górskim, Złoty Maraton, Lądek-Zdrój
  • 4 – Mistrzostwa Polski w ultramaratonie, Bieg 7 Dolin (relacja)
  • 2 – Icebug Winter Trail
  • 2 – Bieg Pamięci 10 km, Warszawa
  • 1 – Półmaraton Mustanga
  • 1 – Perły Małopolski, Szczawica 21 km
  • 2 – Bieg Sokoła, Tatry
  • 1 – Perły Małopolski, Rabka Zdrój 21 km
  • 2 – Supermaraton Gór Stołowych (relacja)
  • 1 – Perły Małopolski, Zawoja 21 km
  • 1 – Perły Małopolski, Kościelisko
  • 1 – cykl Perły Małopolski, długi dystans
  • 4 – Niepodległościowa Jedenastka (relacja)

2013

  • 5 – Maraton Karkonoski, Mistrzostwa Polski
  • 2 – Gorce Maraton
  • 5 – Schneeberglauf, vertical, Austria
  • 2 – Ultramaraton Bieszczadzki