OBOZY I WARSZTATY BIEGOWE

Zapraszam wszystkich biegaczy: początkujących, zaawansowanych, biegających po asfalcie lub doświadczonych w górach, trenujących do biegów na 10 km lub do ultra na obozy i warsztawy biegowe na terenie Tatr Polskich i Słowackich oraz w innych górach.

Bieganie w górach

Bieganie po górach to doskonała formy treningu do biegów długich, górskich i ultra. Wymaga to znajomości nie tylko gór i szlaków, panujących w górach warunków, ale również prawidłowej techniki. Jeśli przygotowujesz się do biegów górskich lub ultra, istotne jest też opracowanie taktyki i przygotowanie sprzętu. Tego wszystkiego dowiesz się na naszych obozach.

Trening biegowy i technika

Na naszych obozach dowiesz się, jak prawidłowo dobierać środki treningowe, jak rozplanować jednostki treningowe – biegowe, ćwiczenia uzupełniające oraz dni regeneracyjne. Poznasz różne formy treningu siły biegowej.

Nauczysz się techniki podejść, podbiegów i zbiegów oraz techniki treningu z kijami.

Trening uzupełniający

Aby być dobrym biegaczem, nie wystarczy tylko biegać. Bardzo ważne jest wzmacnianie całego ciała poprzez odpowiednio dobrany trening uzupełniający.

Na naszych obozach poznasz ćwiczenia siłowe i funkcjonalne dla biegaczy, a także spróbujesz innych formy treningu jak rower, biegówki czy skitury.

Regeneracja

Można bardzo mocno trenować, ale wszyscy wiemy, że forma przychodzi podczas odpoczynku. Bez właściwej regeneracji nie ma progresu. Na naszych obozach nie zabraknie odnowy biologicznej – regenerujemy się w basenach termalnych i saunach, a po każdym treningu serwujemy dużą dawkę rozciągania.

Krzyżne

Tatry Wysokie, Krzyżne i Dolina Pięciu Stawów