O MNIE

Przygodę z bieganiem zaczęłam 11 listopada 2010 roku, w tym dniu wzięłam udział w biegu przełajowym na dystansie niecałych 6 km. Bieg trwał tylko 29 minut, ale to wystarczyło, żeby złapać bakcyla! Zaraz po tym ekscytującym dla mnie wydarzeniu zaczęłam regularnie biegć. Nie dla zdrowia, nie dla zrzucenia paru kilogramów, zabawy czy wyciszenia, zaczęłam biegać dla frajdy ścigania się w zawodach, przekraczania własnych granic i poczucia, że dałam z siebie wszystko.

W między czasie zakochałam się w biegach górskich. Od 2013 roku biegam już tylko w górach. Dla gór wywróciłam własne życie do góry nogami i przeprowadziłam się z Warszawy do Zakopanego. Dlaczego? Posłuchajcie tutaj.

Teraz biegam w górach dla siebie. Nie interesuje mnie już ściganie jako cel sam w sobie. Chcę przebywać jak najwięcej w górach i łapać tam energię, żeby cieszyć się każdym dniem. Zawody traktuję jako nowe doświadczenia i przygodę, realizuję też własne projekty.

Zawodowo jestem adwokatem i nie zamierzam na razie rezygnować z tej pracy, bo dzięki niej mogę realiować moje marzenia 🙂

Zapraszam na mojego bloga. Opowiadam, że warto mieć marzenia i odwagę, by je realizować. Opisuję moje górskie przygody, cele i wyzwania, ciekawe trasy w Tatrach i innych górach. Piszę o treningu, sprzęcie, zdrowiu i motywacji do zmian.

Ale mój blog to przede wszystkim opowieść o tym, że trzeba być sobą i robić to, co się kocha.

Pozdrawiam serdecznie!

Olga Łyjak

Olga Łyjak Biegam w Górach

Fot. Julita Chudko