Timeline page

This is an example of the Timeline page template. The Timeline lets you choose a category to display and what chronology to use. You can display post excerpts or whole contents and if you want you can turn link through off so that the timeline becomes a stand-alone page.


 • Kieżmarski Szczyt, Tatry Wysokie
  24 sierpnia 2023

  3 WKT. Kieżmarski Łomnica i Durny

  Jakiś czas temu odkryłam co najbardziej lubię robić w górach poza bieganiem. Niestety do tego trzeba trafić z pogodą, wolnym czasem i mieć zaufaną osobę, która lubi i umie robić to samo. Niedawno trafił się jeden z tych pięknych dni, gdzie wszystko zagrało i wybraliśmy się z Kamilem na przejście 3 szczytów Wielkiej Korony Tatr, czyli Kieżmarski Szczyt, Łomnicę i Durny.
 • Biegowa majówka w Tatrach, obóz biegowy
  20 marca 2023

  Biegowa majówka w Tatrach

  5-dniowy obóz biegowy w Tatrach skierowany do miłośników sportu i aktywnego trybu życia, pragnących rozpocząć swoją przygodę z terenem górskim. Dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych.
 • Wiosenne bieganie w Tatrach
  9 stycznia 2023

  Wiosenne bieganie w Tatrach

  Zapraszamy na 4-dniowy obóz biegowy w Tatrach, który skierowany jest do miłośników sportu i aktywnego trybu życia, pragnących rozpocząć swoją przygodę z terem górskim.
 • Obóz skiturowy w Tatrach. 16 - 19 lutego 2023
  30 grudnia 2022

  Obóz skiturowy w Tatrach

  Chcesz posmakować górskiej przygody z dziewczynami, które znają Tatry jak własną kieszeń? Zapraszamy na nasze obozy skiturowe w Tatrach.
 • Sprzęt na obóz skiturowy w Tatrach
  30 grudnia 2022

  Sprzęt na obóz skiturowy w Tatrach

  Uprawianie narciarstwa skiturowego w Tatrach wymaga odpowiedniego sprzętu. Poza sprzętem narciarskim ważne jest odpowiednie ubranie, inne na podejście, inne na zjazdy.
 • ASICS FUJISPEED - trailowe startówki
  17 listopada 2022

  ASICS FUJISPEED - trailowe startówki

  Bardzo lekki, dobrze dopasowany i dynamiczny but. Dzięki karbonowej płytce i technologii Guide Sole wspiera wybycie i przetaczanie stopy do przodu.
 • Recenzja butów trailowych asics Trabuco max
  20 października 2022

  ASICS TRABUCO Max - recenzja

  Do tej pory unikałam butów z dużą amortyzacją, może dlatego, że buty starej generacji były ciężkie, duże i miały zwykle bardzo duży drop. Poza tym wolałam lepiej czuć podłoże.
 • Recenzja butów Asics Fuji Lite 3
  30 września 2022

  Buty marki ASICS na tatrzańskie szlaki?

  But nie ślizga się ani na mokrej skale, pokrytej błotem, ani na wyślizganej, charakterystycznej dla popularnych tatrzańskich szlaków. Mogę zbiec wszędzie i czuję się pewnie. Dobry kompromis między amortyzacją a grubością podeszwy, dzięki czemu świetnie czuć podłoże, co zapewnia lepszą stabilizację w technicznym terenie.
 • kontuzja
  26 sierpnia 2022

  Kontuzja. Jak sobie z nią radzić i wyjść mądrzejszym?

  Kontuzja sprawia, że zatrzymujemy się w tym całym ferworze treningu i mamy czas przemyśleć, co robiliśmy, a czego nie robiliśmy. Bez wypominania sobie, tylko takie trzeźwe spojrzenie na siebie. Dzięki kontuzji, gdy mamy przerwę w treningu, widzimy siebie z większego dystansu.
 • skitury, Tatry, obozy skiturowe, obozy w góracg
  18 marca 2021

  Dlaczego skitury? 5 powodów, dla których kocham ten sport

  Pierwszy raz założyłam foki po przeprowadzce do Zakopanego, zimą 2015 roku. Weszłam na Kasprowy Wierch w piękną słoneczną pogodę i od razu się w tym sporcie zakochałam, choć zjazd zajął mi wtedy 45 minut. Później każdej zimy coraz mniej biegałam, a coraz częściej zakładałam narty.

ajax-loader-gif