Najbliższe obozy biegowe

Serdecznie zapraszamy na nasze obozy biegowe na terenie Tatrzańskiego Parku Narodowego!

Najbliższe terminy: 11 - 17 kwietnia oraz 23 - 29 maja 2015 roku.

 • Kieżmarski Szczyt, Tatry Wysokie
  24 sierpnia 2023

  3 WKT. Kieżmarski Łomnica i Durny

  Jakiś czas temu odkryłam co najbardziej lubię robić w górach poza bieganiem. Niestety do tego trzeba trafić z pogodą, wolnym czasem i mieć zaufaną osobę, która lubi i umie robić to samo. Niedawno trafił się jeden z tych pięknych dni, gdzie wszystko zagrało i wybraliśmy się z Kamilem na przejście 3 szczytów Wielkiej Korony Tatr, czyli Kieżmarski Szczyt, Łomnicę i Durny.
 • Biegowa majówka w Tatrach, obóz biegowy
  20 marca 2023

  Biegowa majówka w Tatrach

  5-dniowy obóz biegowy w Tatrach skierowany do miłośników sportu i aktywnego trybu życia, pragnących rozpocząć swoją przygodę z terenem górskim. Dla osób początkujących i średnio-zaawansowanych.
 • Wiosenne bieganie w Tatrach
  9 stycznia 2023

  Wiosenne bieganie w Tatrach

  Zapraszamy na 4-dniowy obóz biegowy w Tatrach, który skierowany jest do miłośników sportu i aktywnego trybu życia, pragnących rozpocząć swoją przygodę z terem górskim.
 • Obóz skiturowy w Tatrach. 16 - 19 lutego 2023
  30 grudnia 2022

  Obóz skiturowy w Tatrach

  Chcesz posmakować górskiej przygody z dziewczynami, które znają Tatry jak własną kieszeń? Zapraszamy na nasze obozy skiturowe w Tatrach.
 • Sprzęt na obóz skiturowy w Tatrach
  30 grudnia 2022

  Sprzęt na obóz skiturowy w Tatrach

  Uprawianie narciarstwa skiturowego w Tatrach wymaga odpowiedniego sprzętu. Poza sprzętem narciarskim ważne jest odpowiednie ubranie, inne na podejście, inne na zjazdy.
 • ASICS FUJISPEED - trailowe startówki
  17 listopada 2022

  ASICS FUJISPEED - trailowe startówki

  Bardzo lekki, dobrze dopasowany i dynamiczny but. Dzięki karbonowej płytce i technologii Guide Sole wspiera wybycie i przetaczanie stopy do przodu.
 • Recenzja butów trailowych asics Trabuco max
  20 października 2022

  ASICS TRABUCO Max - recenzja

  Do tej pory unikałam butów z dużą amortyzacją, może dlatego, że buty starej generacji były ciężkie, duże i miały zwykle bardzo duży drop. Poza tym wolałam lepiej czuć podłoże.
 • Recenzja butów Asics Fuji Lite 3
  30 września 2022

  Buty marki ASICS na tatrzańskie szlaki?

  But nie ślizga się ani na mokrej skale, pokrytej błotem, ani na wyślizganej, charakterystycznej dla popularnych tatrzańskich szlaków. Mogę zbiec wszędzie i czuję się pewnie. Dobry kompromis między amortyzacją a grubością podeszwy, dzięki czemu świetnie czuć podłoże, co zapewnia lepszą stabilizację w technicznym terenie.
 • kontuzja
  26 sierpnia 2022

  Kontuzja. Jak sobie z nią radzić i wyjść mądrzejszym?

  Kontuzja sprawia, że zatrzymujemy się w tym całym ferworze treningu i mamy czas przemyśleć, co robiliśmy, a czego nie robiliśmy. Bez wypominania sobie, tylko takie trzeźwe spojrzenie na siebie. Dzięki kontuzji, gdy mamy przerwę w treningu, widzimy siebie z większego dystansu.
 • skitury, Tatry, obozy skiturowe, obozy w góracg
  18 marca 2021

  Dlaczego skitury? 5 powodów, dla których kocham ten sport

  Pierwszy raz założyłam foki po przeprowadzce do Zakopanego, zimą 2015 roku. Weszłam na Kasprowy Wierch w piękną słoneczną pogodę i od razu się w tym sporcie zakochałam, choć zjazd zajął mi wtedy 45 minut. Później każdej zimy coraz mniej biegałam, a coraz częściej zakładałam narty.

ajax-loader-gif