TRENINGI I OBOZY

Serdecznie zapraszam wszystkich biegaczy: początkujących, zaawansowanych, biegających po asfalcie lub doświadczonych w górach, trenujących do biegów na 10 km lub do ultra na obozy biegowe (5 – 7 dniowe) na terenie Tatr Polskich i Słowackich.

Bieganie w górach

Bieganie w górach to doskonała formy treningu do biegów długich, górskich i ultra. Bieganie w górach wymaga znajomości nie tylko gór i szlaków, panujących w górach warunków, ale również prawidłowej techniki. Jeśli przygotowujecie się do biegów górskich lub ultra, ważne jest również umiejętne opracowanie taktyki biegu i odpowiednie przygotowanie sprzętowe. Tego wszystkiego możecie się nauczyć na naszych obozach.

Trening biegowy i technika

Na naszych obozach dowiecie się również, jak prawidłowo dobierać środki treningowe, jak rozplanować i dobrać jednostki treningowe w zależności od tego, czy trenujecie do biegów długich, górskich czy ultra. Poznacie różne formy treningu szybkościowego i progowego oraz nauczycie się prawidłowej techniki biegania.

Trening uzupełniający na świeżym powietrzu

Aby być dobrym biegaczem, nie wystarczy tylko biegać. Chcę pokazać Wam, jak ważne jest uzupełnianie treningu biegowego o trening funkcjonalny i wzmacniający oraz nauczyć form i sposobów wykonywania takiego treningu.

Krzyżne

Tatry Wysokie, Krzyżne i Dolina Pięciu Stawów